הכרויות אונליין- הפשטות הממכרת

כיום כולנו שומעים על אינספור אתרי הכרויות, אם דרך פרסומות או דרך חברים שמספרים לנו על דייטים עיוורים. למעשה, האינטרנט כולו שטוף במודעות המבטיחות לנו למצוא את אהבת חיינו בקליק אחד (או מעט יותר). האם באמת האהבה הבאה יכולה להמצא בקצות אצבעותינו? ומיהם האנשים שנמצאים מאחורי המילים היפות והפרופילים המפוארים?

"אנשים בדיוק כמוני"

ליאת ר', 36, אשת עסקים מהרצליה, מספרת על החוויה האישית שלה:
"מאוד חששתי להכנס אתרי הכרויות, כולנו שומעים סיפורים איומים וישנן אינספור אזהרות על סוג הכרויות הזה. אך מה לעשות שהעבודה תובעת את רוב שעותי ומצאתי את עצמי בלי בן זוג במשך המון שנים. בגיל 35, כמפלט אחרון מהרווקות, החלטתי לנסות ולקבל טעימה מהתחום הזה שהיה כל כך זר לי".
את איתן א', 42, איתו התארסה לפני חמישה חודשים, הכירה אונליין. "הפרופיל שלו היה נראה מאוד מזמין. הוא כתב שהוא עורך-דין מכפר יבנה, ושהוא מחפש כבר הרבה זמן אהבה, אך עקב העומס בחייו, הוא כמעט ולא מוצא זמן להכיר. "הבנתי שהוא שם מאותן סיבות שאני שם. שהוא אדם רגיל, איש קריירה, והאינטרנט הוא אפיק מצויין הכרויות בין אנשים עם מעט זמן לבלות"

זה ממכר

חופית ב', 25, סטודנטית לפילוסופיה, מספרת על החוויה שלה ברשת החברתית: "התחלתי בקטן. אבל עכשיו אני מכורה. אני מחפשת משהו מאוד ספציפי בבן זוג, ואם פעם הייתי צריכה לקבוע עם בחור, לצאת לדייט, לשבת ורק אז להיווכח שזה לא זה, היום אני יכולה לעשות זאת מהבית, בשיחה קצרה אונליין. אם יש התאמה, אז אני כבר יודעת ששווה לצאת לדייט".

זוגות רבים היום מוצאים זה את זו בזכות האינטרנט. מסתבר שהאפיק שפעם נחשב לזול, נמוך ומסוכן, הפך היום לערוץ ההתקשרות הראשי בחיים של כולנו. אם פעם היינו נעתרים להכיר בשידוך, היום אנו עושים את אותו הדבר, רק הכרויות אונליין. למעשה, האינטרנט כבר השתלט על נתח רב של אפיקי התקשרות בחיינו. הפייסבוק והאפליקציות מחליפים את הטלפונים, שהחליפו את הפגישות פנים אל מול פנים.., משחקי המחשב כבר מזמן החליפו את משחקי הרחוב, ובכלל, אי אפשר להתעלם מהמגמה האונליינית בכל תחומי חיינו. רשתות שיווק רבות מציעות לנו לעשות קניות אונליין. אין סיבה שלא נעביר את הפשטות הזו לאהבה.

כתבות דומות: