סוף סוף נפטרנו מהסטראוטיפ של הכרויות אונליין אשר ליווה את הנושא במשך שנים. עם פריצת התופעה של הכרויות ברשת לפני כמה שנים, פרצה גם התדמית השלילית אשר הודבקה לתחום ולכל מי שמתעסק בו. להכיר אונליין היה דבר שיש בו בושה מסוימת, דבר שאומר בעצם שאם אנשים מחפשים קשר מעל דפי האינטרנט דרך מסך המחשב, אין להם בעצם מה להציע לאנשים שבחוץ, בעולם האמתי.

מה שהשתנה הוא, שכיום האינטרנט הוא הוא העולם האמתי. ודבר זה נכון גם לגבי כל מה שיש לאינטרנט להציע. בין אם מדובר בלערוך את הקניות שלנו אונליין, לראות סרטים אונליין, לחפש ולשמוע מוזיקה, מוצרי חשמל, דירות. העולם האמתי עבר לרשת. וכך גם תחום ההכרויות בעולם האמתי.

היום אין כל בושה באמצעי האונליין, אם למטרות רציניות ואם למטרות של ידידות או הכרויות למטרות מין מזדמן. יותר ויותר אנשים משתמשים כיום בפלטפורמת האינטרנט לשם הכרויות אונליין. כמובן שההכרות אינה נשארת במסגרת הרשת, אך כאמצעי להכרות ראשונית, הרשת הוכיחה את עצמה כיעילה מאין כמוה.

ברשת כמו ברשת, ההיצע הוא מגוון וישנה זמינות ונגישות אל כל מה שאנחנו מחפשים. בניגוד לתנאי הרחוב הקר בו אנו נוטים להסתגר בעצמנו ומרגישים פחות חופשיים לגשת זה אל זה במיוחד לשם מטרות הכרות, מעל דפי הרשת אנחנו מרגישים יותר בטוחים. אולי כי אנחנו מוגנים על ידי מסך מחשב אשר מגן עלינו מרגעים מביכים, אולי כי אנחנו יודעים שהצד השני נמצא שם בדיוק מאותן סיבות שאנחנו נמצאים שם. בכל אופן, מה שלא תהיה הסיבה, העובדה היא שאנו גודשים את הרשת יותר ויותר למטרות הכרויות אונליין מאשר אי פעם בעבר. ואין לנו סיבה להתבייש בכך.

כתבות דומות: