בשביל גולשים רבים באתרי הכרויות אונליין, נשאלת השאלה עם מי רצוי ועם מי לא רצוי לקבוע פגישה. האם באמת יש שיטה לדעת האם הדייט הראשון יהיה מוצלח רק באמצעות בדיקת הפרופיל האישי וכמה צ'אטים או שיחות טלפון?

כמו לכל שאלה בנוגעת לנושא של הכרויות אונליין ולתחום הרומנטי, אין פתרון חד משמעי לשאלות האלו. אף על פי  זאת, אין ספק כי אפשר לבדוק כמה גורמים שיחזרו על עצמם בזמן ההתקשרות ההתחלתית, ושיעזרו לכם לבחור עם מי אתם רוצים להיפגש פנים אל מול פנים.

כאשר מדובר על התקשורת ההתחלתית, הכוונה ברוב המקרים הינה לשימוש בצ'אטים או לשיחות טלפון. מומלץ לברר עם עצמכם כמה טובה הייתה ההתקשרות ההתחלתית בפני עצמה, ולא למהר לקבוע דייט ראשון טרם התשובה לשאלה זו היא ברורה לכם.

אלה שלא ימצאו נושאים משותפים לשיחות בצ'אטים, יש להניח שלא ימצאו נושאים משותפים לשיחות גם בדייט, ומי שלא ירגישו בנוח בשיחת הטלפון, לא ירגישו בנוח גם בשיחות פנים אל מול פנים.

מסיבה זאת, יש לתת ימים בודדים לתהליך ההתקשרות ההתחלתית לקבל תוכן וצורה משל עצמה טרם קובעים להיפגש. אמנם נכון כי צריך לאפשר לכל בת או בן זוג פוטנציאליים את ההזדמנות שמגיעה להם, אבל יש להניח כי הדינמיקה שנוצרה בצ'אטים באינטרנט או בשיחות הטלפון תהיה זהה למדי לדינמיקה שנוצרה בדייט. מהבחינה הזו, אתרי הכרויות אונליין איכותיים נותנים לכם לבצע תהליך איטי של התקשרות אשר מביר בסופו של דבר לפגישה ראשונה טובה, וכדאי לנצל עד הסוף את האפשרויות להתקשרות התחלתית שהם נותנים לכם.

כאשר מדברים על אתרי הכרויות איכותיים, למשל אתרי הכרויות סטודנטים, יש למועמדים את ההזדמנות לבצע תקשורת התחלתית עם בנות או בני זוג פוטנציאליים שחולקים איתם את אותם הרצונות.

כתבות דומות: