נכון שכאשר מדברים על אתרי הכרויות אונליין, הרושם הראשוני הינו משמעותי מאוד, אך זה לא אומר שאם אתה לא מוחצן לא תוכל למצוא את בן בת הזוג המתאימה לך. בכדי לשפר את סיכויי ההצלחה שלך חשוב להקפיד על כמה כללים פשוטים שיעזרו לך לעשות רושם ראשוני נכון, החל מן הפרופיל האישי שלך, ועד הפגישה הראשונה.

הפרופיל האישי שלך

הפרופיל האישי הוא מעין "קדימון" קצר המאפשר לאחרים לצייר במוחם תמונה שלך ושל תחומי העניין שלך. זכור כי אין כל דרך לגלות את כל נבכי האישיות שלך במספר משפטים ולכן כדאי שהפרופיל לא יהיה מוגזם עם תיאורים שמציפים בשבחים ומצד השני גם לא יעסוק במגבלות שלך או בקשיים והמגרעות. כדאי מאוד שהפרופיל ייכתב באור חיובי. פרופיל ענייני, חיובי וקצר ישרת אותך באופן הטוב ביותר.

יצירת קשר הראשוני

רבים אינם צולחים את יצירת הקשר הראשוני פשוט כי הם מנסים לשים על עצמם מסכות שונות, ולשחק משחקים של אגו. תהיה מי שאתה! כדאי מאוד שהקשר הראשוני יהיה חיובית. אל תנסה לשפוך סיפורים של שברון לב, חברה שעזבה ושברה את הלב שלך, או על ילדות עשוקה כבר עם תחילת השיחה. השלבים של גילוי נפש וחשיפת הלב עוד יגיעו, אבל לא בזמן הזה. שוב, נסה להיות עצמך, להיות חיובי וענייני, להביע התעניינות מתמדת בצד השני ולא לעסוק רק בעצמך.

מתי יש לקבוע את המפגש הראשון?

אל תמהר לקבוע פגישה. ככל שתלך בקצב איטי יותר כך תגדיל את סיכויי ההצלחה שלך. הדרך הטובה ביותר היא לנהל מספר שיחות אונליין, לעבור בזמן מאוחר יותר אל שיחות הטלפון ורק אז לקבוע להיפגש פנים מול פנים. כך ירגיש לך המפגש הראשון יותר כמו סוף של תהליך טבעי מאשר כמו עוד בליינד דייט של הכרויות חינם.

כתבות דומות: