נשים וגברים רבים מרגישים באי נוחות אודות המראה החיצוני שלהם, ואי נוחות זאת פוגעת באפשרות שלהם ליצור קשרים רומנטיים חדשים עם בת או בן זוג.

אתרי הכרויות אונליין איכותיים, כגון אתרי הכרויות אקדמאים, נותנים למנויים שלהם את האפשרות לפתח קשר רציני שבו למראה החיצוני יש השפעה קטנה יותר. באתרי הכרויות אונליין איכותיים, ההכרות הראשונית בין שני בני זוג עלולה להתפתח לאורך זמן ולהעמיק אפילו טרם המפגש פנים אל פנים הראשון.

אם כן, היום כבר ממש לא צריך להיות דוגמן או דוגמנית בכדי למצוא בת או בן זוג. יש בעולם מלא בני אדם נורמליים שלא התברכו במראה של סלבים הוליוודיים אך תרים אחר שותף לחיים בדיוק כפי שכולם עושים. יש להפנים את השוני בין אסתטיקה והקפדה על המראה החיצוני וגם לבוש הולם, בייחוד כאשר באים לדייט ראשון, לבין מראה חיצוני בלבד. הקפדה על המראה החיצוני מעבירה אל הצד השני מסר של רצינות ליצירת קשר.

השוני העיקרי בין אתרי הכרויות אונליין איכותיים, כגון אתרי הכרויות סטודנטים, לבין אתרי הכרויות אונליין מזדמנים, כמו גם פגישות ספונטניות במקומות בילוי, הוא האפשרות שהם נותנים ליצירת קשר מעמיק עוד טרם הדייט הראשון.

באתרי הכרויות אונליין אפשר למצוא בת או בן זוג החולקים את אותם תחומי התעניינות כמו שלכם, את היעדים המקצועיים כשלכם ואת ההרגלים כשלכם. דרכי ההתקשרות הראשוניים שנותנים אתרי הכרויות אונליין איכותיים, כדוגמת שימוש בצ'אטים, מאפשרים יצירה של תהליך הכרות שבו בני זוג מגלים זה על עולמה של זו.

רקימת קשרים חבריים של ממש המתבססים על אהדה הדדית ועל תחומי שיחה משותפים עוד טרם הפגישה פנים אל מול פנים הראשונית, מגמדת משמעותית את השפעתו של המראה החיצוני על הסיכויים להצלחה.

אהבה

כתבות דומות: