הגישה שהגורל צריך להפגיש בין בני זוג הינה אחד מן הגורמים הבולטים לתחושת אי הנוחות שישנה אצל אנשים רבים בנוגע לשימוש באתרי הכרויות אונליין. ניתוח הגיוני של סיבת הבושה מעלה שלא רק שהוא מבוסס על קלישאות וסטריאוטיפים, הוא גם פשוט לא הגיוני. בייחוד כשמדובר באנשים קרייריסטים או באנשי אקדמיה, הזמן הפנוי או המעגלים החברתיים הם מצומצמים ופשוט לא מאפשרים לגורל לעשות את התפקיד שייעדה לו הקלישאה הזו. אם נשים על הגורל מעבר לחיפוש בת או בן זוג מתאימים, אלא גם כאלה שמתאימים לנו מבחינת ההשכלה, תחומי העניין והשאיפות בחיים, נראה שישנו גבול למה שהוא מסוגל לעשות.

שלא כמו הסטריאוטיפ, הכרויות אונליין איכותיות לא מנפצות את הרומנטיקה. ההיפך. הן מאפשרות לרומנטיקה ולאהבה לצמוח ולהתפתח במציאות מסביבנו, מציאות של שעות עבודה או לימודים עמוסות וחוסר בזמן פנוי. הכרויות אונליין הן סוג חדש של רומנטיקה, כזו אשר מבינה שלגורל יש לעיתים לתת פוש קטן.

זוגיות טובה מתפתחת כתוצאה מהשילוב בין גורמים רבים וביניהם גם רמת ההתאמה המינית, ההתאמה החברתית, השאיפות אשר נוגעות לקריירה, ילדים, ועוד גורמים. מאחר וישנם כל כך הרבה גורמים ביצירה של זוגיות טובה, המאמינים ב "שיטת הגורל " מצמצמים מאוד את הסיכויים שלהם למצוא בת או בן זוג אשר מתאימים בשבילם. לעיתים גם הלחץ החברתי והמשפחתי גורם למאמינים בגורל למסד את הקשר הזוגי שאינו מתאים להם, מה שברוב הפעמים מביא למערכת יחסים שאיננה מאריכה בשנים.

הרומנטיקה החדשה, זו שלא מחכה לגורל שיגיע עד הבית ולוקחת אותו בידיים, הינה הדרך הבריאה אשר מתאימה למציאות שלנו, ועל כן אתרי הכרויות אונליין איכותיים משמשים כשיטה הגיונית ליצירת קשרים חדשים עם בת או בן זוג מתאימים.

כתבות דומות: