רבים מהאנשים אשר עושים שימוש ברשתות הכרויות חינם ונפגשים עם בני זוג אשר רוב הסיכויים כי לא היו נפגשים איתם לולא הרשת. בין השאר, ישנם זוגות אשר פערי הגילאים ביניהם הוא גבוה ובכל זאת הזוגיות ביניהם מצליחה, לאחר שנפגשו ברשת באחד מהאתרים הרבים של הכרויות סקס. אם תשאלו את זוגות אלו אם פערי הגיל אינם מטרידים אותם, לרוב הם יענו כי ככל שזה נוגע לאהבה ולמערכות יחסים, הגיל הוא רק מספר. אולם בכל סוג של מערכת יחסים ישנם חסרונות ויתרונות, ובעיקר כשזה קשור למערכות יחסים עם פער גילאים גדול.

זה אמנם נשמע קסום להתאהב במישהי אשר צעירה מאתנו בעשור או שניים, וזה יכול להיות נהדר להתאהב בגבר מבוגר בעשור או יותר. הגיל הרי איננו קובע ולעיתים רבות אנשים צעירים כמהים למערכת יחסים אשר רוויה בבגרות וניסיון אשר מביא הצד השני. מהצד השני, אנשים רבים נהנים מהערך המוסף שיש לצעירים להוסיף לקשר, כמו תום ושמחת חיים. אז אם כך, מהם החסרונות בסוג זה של מערכות יחסים?

לעיתים קרובות, כאשר פערי הגילאים הם גבוהים למדי, הרצונות והשאיפות של בני הזוג יהיו שונים לאורך זמן. אם ניקח זוג של בחור בן 35 ובחורה בת 20, כמובן שהם יכולים למצוא ביניהם מכנים משותפים רבים, כמו למשל תחביבים, פרספקטיבה על החיים, אהבות ותשוקות. אולם בשלב מסוים יכול להיות שיחסים אלו יעלו על שרטון כיוון שמדובר בשכבות גיל שונות לחלוטין. הגבר המבוגר אולי יחפוץ לאחר זמן מה בחתונה וגם להביא ילדים, ולא בטוח שזה יהיה רצון בת זוגו בגיל שכל מה שהיא רוצה זה רק ליהנות, לבלות או לטייל. מה עושים במצב כזה? ואולי כאן כבר הגיל משחק קצת יותר ממספר.. אין ספק שישנם גם סיכונים בסוג כזה של קשרים, אולם בסופו של יום, חשוב שתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם.

כתבות דומות: